sobota 31 Październik 2020
Imieniny: Krzysztofa, Augusta i Antoniny
bip
  • green

Aktualności

Prośba o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy

Opublikowano: 29 października 2020
W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem (COVID-19) w trosce o Państwa bezpieczeństwo ponownie zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy.

25. rocznica wypadku w Napolu

Opublikowano: 28 października 2020
25 lat temu, 28 października 1995 roku w Napolu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Autokar wiozący piłkarzy i kibiców MKS Drwęca Golub-Dobrzyń wracając z wygranego meczu z Pomowcem Kijewo Królewskie zderzył się z ciężarowym MAZ-em.

Spotkanie na moście

Opublikowano: 28 października 2020
25 października wójt Marek Ryłowicz spotkał się z posłem Tomaszem Lenzem. Spotkanie odbyło się w nietypowym miejscu, na moście w Bobrowiskach.

Spis rolny – obowiązek dla posiadaczy gospodarstwa rolnego

Opublikowano: 26 października 2020
Szanowni Mieszkańcy, na terenie Gminy Golub-Dobrzyń, podobnie jak w całym kraju, 1 września br. ruszył Powszechny Spis Rolny 2020, który potrwa do 30 listopada. Jesteśmy już prawie na półmetku Spisu a według danych GUS na 25.10.2020 r. w Naszej gminie spisało się dopiero 27,18 % gospodarstw. Brak...

Informacja Dyrekcji Gminnego Przedszkola w Ostrowitem

Opublikowano: 26 października 2020
Informacja Dyrekcji Gminnego Przedszkola w Ostrowitem

„Szansa na lepszy start 2 – wsparcie dla osób młodych pozostających bez pracy”

Opublikowano: 21 października 2020
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy rozpoczyna realizację projektu „Szansa na lepszy start 2 – wsparcie dla osób młodych pozostających bez pracy”.

Spotkanie informacyjne - Powszechny Spis Rolny 2020 - Obowiązek każdego rolnika!

Opublikowano: 19 października 2020
W województwie kujawsko-pomorskim do spisania mamy 65 tysięcy gospodarstw. Do tej pory spisało się nieco powyżej 30%.Dlatego, żeby pomóc rolnikom organizujemy spotkanie informacyjne z użyciem platformy MS TEAMS.Spotkanie odbędzie się 20 października o godz. 10. Potrwa 60 minut.Żeby dołączyć do...

„WSPARCIE W STARCIE - dotacje na samozatrudnienie dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego”

Opublikowano: 19 października 2020
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy kontynuuje realizację projektu „WSPARCIE W STARCIE - dotacje na samozatrudnienie dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego”.

Świadczenie wyrównawcze dla działacza opozycji antykomunistycznej oraz osoby represjonowanej z powodów politycznych

Opublikowano: 16 października 2020
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że osoby, mające status działacza opozycji antykomunistycznej lub osoby represjonowanej z powodów politycznych, które otrzymują z KRUS świadczenia emerytalno-rentowe w kwocie niższej niż 2.400 zł brutto miesięcznie mogą wystąpić do jednostki...

42. rocznica wyboru Papieża

Opublikowano: 16 października 2020
16 października 1978 r. na zwołanym po śmierci Jana Pawła I drugim konklawe, w ósmym głosowaniu kard. Karol Wojtyła został wybrany na papieża i przybrał imię Jana Pawła II. Po wyborze Jan Paweł II powiedział do tłumów: "Najwybitniejsi kardynałowie powołali nowego biskupa Rzymu. Powołali go z...

Dzień Edukacji Narodowej

Opublikowano: 16 października 2020
15 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie reprezentantów organu prowadzącego z przedstawicielami szkół.

Zaproszenie do projektu „NOWY START – program przedefiniowania ścieżki zawodowej dla osób pracujących w trudnej sytuacji”

Opublikowano: 15 października 2020
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do projektu „NOWY START – program przedefiniowania ścieżki zawodowej dla osób pracujących w trudnej sytuacji”.

Odbiór odpadów komunalnych u osób objętych kwarantanną

Opublikowano: 15 października 2020
Gmina Golub-Dobrzyń informuje mieszkańców objętych kwarantanną oraz przebywających w izolacji o wytycznych w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na COVID-19.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano: 14 października 2020
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom i pracownikom placówek oświatowych z terenu naszej Gminy składam serdeczne podziękowania za ich wychowawczy i dydaktyczny trud.

Przybędzie przebudowanych dróg

Opublikowano: 13 października 2020
Gmina Golub-Dobrzyń przygotowuje się do realizacji kolejnych inwestycji. W ostatnim czasie wybrano wykonawców i podpisano umowy na przebudowę kolejnych dróg gminnych. Podpisane umowy dotyczą „Przebudowy drogi gminnej - ulica Truskawkowa w miejscowości Ruziec od km 0+000 do km 0 + 259”, „Przebudowy...

Strony

facebook
youtube
instagram