czwartek 02 Lipiec 2020
Imieniny: Kariny, Jagody i Urbana
bip
  • green

Apel do mieszkańców Gminy Golub-Dobrzyń

24 czerwca 2020

Mieszkańcy Gminy Golub-Dobrzyń.

W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w naszym kraju, Wójt Gminy Golub-Dobrzyń apeluje do mieszkańców Gminy mających zamiar uczestnictwa w XX sesji Rady Gminy Golub-Dobrzyń w dniu 26 czerwca 2020 roku, o rozważne korzystanie z uprawnienia w uczestnictwie w ww. sesji.

 Drodzy Państwo mając na względzie realne i ciągle wzrastające zagrożenie zarażenia się wirusem SARS-CoV-2 powodującym chorobę COVID-19 apeluję do mieszkańców Gminy zainteresowanych obecnością na sesji Rady Gminy Golub-Dobrzyń o pozostanie w domach oraz obejrzenie obrad Rady przy użyciu transmisji internetowej. Obecnie jest to jedyny sposób minimalizujący zagrożenie zakażenia a co zatem idzie ochronę zdrowia i życia osób uczestniczących w sesji .

Jednocześnie pragnę poinformować, iż osoby które zdecydują się na obecność na sesji Rady, winny posiadać ze sobą środki ochrony osobistej tj. minimum maseczki przykrywającej usta i nos.

W celu zminimalizowania ryzyka zakażenia odstęp między obecnymi osobami wynosić będzie minimum 2 metry.

Ilość osób mogących przebywać w sali określona zostanie w oparciu o dostępną powierzchnię oraz z zastrzeżeniem progu 150 osób. O kolejności wejścia decydować będzie godzina przybycia i zajęcia miejsca.

W przypadku osób, mających problem z oddychaniem informuję, iż na sali obrad nie przewiduje się włączenia klimatyzacji, zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych.

Wójt Gminy Golub-Dobrzyń

         Marek Ryłowicz

facebook
youtube
instagram