niedziela 27 Wrzesień 2020
Imieniny: Damiana i Wincentego
bip
  • green

Choinka w Skępsku

10 lutego 2020

1 lutego po  długiej wędrówce Święty Mikołaj dotarł do dzieci z sołectwa Skępsk. Tego dnia w świetlicy wiejskiej sołtys Ewa Chmielewska wraz z członkiniami Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowała coroczną zabawę choinkową dla najmłodszych. W oczekiwaniu na Mikołaja bardzo liczną grupę dzieci zabawiał animator z firmy Primo Impress. Najmłodsi nauczyli się choreografii do największych hitów radiowych, modelowali kolorowe zwierzaki z balonów, budowali niezwykłe wieże i sprawdzali swoją szybkość i spostrzegawczość w kolejnych grach. Radość dzieci i wspólna zabawa, która przyniosła wiele uśmiechu  została nagrodzona. Dało się słyszeć dzwonek a w drzwiach świetlicy pojawił się Święty Mikołaj.

Przywitany gromkimi brawami spoczął na krześle aby porozmawiać z dziećmi. Po serii nie zawsze łatwych pytań najodważniejsi zaprezentowali przygotowane piosenki i wierszyki. Mikołaj obdarował wszystkich prezentami po czym został zaproszony do wspólnego tańca. Na zakończenie obiecał przybyć do Skępska w przyszłym roku.

Choinka została zorganizowana dzięki funduszom KGW Skępsk oraz funduszowi sołeckiemu. Pani sołtys kieruje swoje podziękowania w stronę wszystkich osób, które zaangażowały się w organizację tego pięknego wydarzenia.

facebook
youtube
instagram