piątek 06 Grudzień 2019
Imieniny: Angeliki, Honoraty i Mikołaja
bip
  • green

Najnowsze informacje

I N F O R M A C J A    W związku z informacją opublikowaną przez sieć ENERGA operator Urząd Gminy Golub-Dobrzyń informuje, że w dniu 5 grudnia br. od godz. 8.00 do godz. 17.00 planowana jest w przerwa w dostawie energii elektrycznej w budynkach  urzędu i jednostek podległych. Będzie to skutkowało wystąpieniem utrudnień podczas załatwiania spraw, do których niezbędne jest wykorzystanie urządzeń elektronicznych. W związku z tym możliwość załatwiania spraw w tym okresie będzie ograniczona. Za utrudnienia przepraszamy.

Drudzy w półfinale

25 listopada 2019

15 listopada 2019r. w Wielgiem drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wrockach (kl. VI i młodsi) reprezentowała nasz powiat podczas odbywającego się Półfinału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych.

W drodze do półfinału unihokeiści  z Wrock wywalczyli pierwsze miejsce na etapie gminnym, co dało im prawo startu na zawodach powiatowych. Tam również nie znaleźli godnych siebie rywali plasując się na pierwszej pozycji i awansując do półfinału wojewódzkiego.
Ostatecznie w półfinale wojewódzkim po bardzo dobrej grze z wymagającymi zawodnikami z Boniewa i Wielgiego, młodzi sportowcy z Wrock zdobyli drugie miejsce.
Chłopcy grali w następującym składzie: Kacper Stefański, Tomasz Kilichowski, Jakub Kozak, Dawid Kozaczek, Szymon Wiliński, Krystian Zieliński, Kacper Jarzyński, Jakub Nadarzyński, Łukasz Grzybowski i Cezary Kozak.

Uczniów do zawodów przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Kamil Kuczkowski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

facebook
youtube
instagram