niedziela 07 Czerwiec 2020
Imieniny: Anny, Jarosława i Roberta
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dzieci z Gałczewa programują roboty

07 listopada 2019

Roboty edukacyjne, puzzle dla robota, wirtualna plansza oraz mata do kodowania pomagają wprowadzić dzieci w świat programowania i robotyki.

Pani Anna Zając razem z III klasą Szkoły Podstawowej w Gałczewie bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Uczymy dzieci programować”. Raz w tygodniu dzieci realizują zadania wyznaczone przez organizatorów. Zajęcia z programowania oraz kodowania rozwijają logiczne myślenie, kreatywność, orientację w przestrzeni, zadaniowe podejście do stawianych problemów a także uczą dzieci pracy zespołowej. Zadania powiązane są z realizowaną podstawą programową dzięki czemu dzieci w przyjemny, atrakcyjny sposób mogą utrwalić wiadomości zdobyte na lekcjach.

facebook
youtube
instagram