środa 23 Wrzesień 2020
Imieniny: Bogusława, Elżbiety i Krzysztofa
bip
  • green

EKO - KĄCIK

04 marca 2020

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Nowogrodzie  lubi działać, tym bardziej z im - PETem! W bieżącym roku szkolnym klasa VI zaangażowała się w akcję propagującą właściwe obchodzenie się z plastikami.

Uczniowie: Michalina Piskorska, Chiara Kwiatkowska, Emily Majewska, Wiktoria Wróblewska i Szymon Zadylak wraz z p. Elą Bender stworzyli w naszej szkole eko - kącik. Można w nim zauważyć skutki nieodpowiedzialnego wyrzucania śmieci, oraz wrzucić plastikowe butelki i korki do pojemnika. Warto zapoznać się również z powieszoną na ścianie instrukcją, która przypomina nam o odpowiednim przygotowaniu butelki do recyklingu.   Zajrzyjcie także na stronę Działaj z imPETem i zagłosujcie na nasz eko - kącik, który zgłoszony został do ogólnopolskiego konkursu! Konkurs jest działaniem krótkofalowym, realizowanym w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Działaj z imPETem”, stanowiącym część praktyczną programu.

Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 (słownie: jeden) głos w ciągu 24 godzin tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 tego samego dnia. 2.Kryterium ograniczenia głosowania do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail.3.Celem potwierdzenia głosowania należy aktywować link przesłany na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania.

facebook
youtube
instagram