czwartek 28 Maj 2020
Imieniny: Wiktora, Ingi i Ignacego
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Gminny Dzień Kobiet

09 marca 2020

5 marca w hali sportowej w Gałczewie odbyło się coroczne gminne spotkanie z okazji święta Dnia Kobiet.

Uroczystość w imieniu Wójta Gminy otworzył Stanisław Trawiński – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gałczewie. Złożył również wszystkim Paniom życzenia z okazji ich święta oraz podziękował za tak liczne przybycie. Sala była wypełniona po brzegi.

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się Antonia Trawińska i Wiktoria Suszyńska, uczennice z Gałczewa. Dziewczynki oczarowały wszystkich swoim śpiewem. Występu gratulowali im nawet kolejni wykonawcy.

Następnie na scenie pojawił się Krzysztof Respondek. Sympatyczny artysta szybko nawiązał kontakt z publicznością. Od czasu do czasu na scenie pojawiał się w towarzystwie pięknych pań, które zapraszał wprost z widowni. Zachwycił swoim głosem, swobodą i profesjonalizmem, a przy tym skromnością i naturalnością. Zaśpiewał znane piosenki, które przeplatał śląskimi dowcipami i humorystycznymi opowieściami.

Około godz. 19:00 na scenie pojawił się Jacek Wójcicki, który od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych.

Przy kameralnym akompaniamencie skrzypiec i fortepianu wykonał m.in. piosenki filmowe i serialowe. Dzięki niepowtarzalnej osobowości scenicznej stworzył kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

Zachwycona publiczność owacjami na stojąco podziękowała za wspaniały i wyjątkowy klimat koncertu. 

Tegoroczne spotkanie nie odbyłoby się gdyby nie wsparcie sponsorów, którymi byli:

  • Pan Antoni Barczewski i Przedsiębiorstwo Handlowo Gastronomiczna "Gabar"
  • Pan Mariusz Wilczyński i Zakład Drogowo Budowlany sp. z o.o. sp. komandytowa
  • Pani Małgorzata Wesołowska i Zakład Gospodarczy Ekolog Sp. z o. o.
  • Pan Marcin Szynkiewicz i Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o.

Wszystkim gościom, wykonawcom i sponsorom dziękujemy za miły wieczór

facebook
youtube
instagram