piątek 29 Maj 2020
Imieniny: Magdaleny, Maksymiliana i Urszuli
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Informacja o zgłaszaniu kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

27 marca 2020

Informuję, że zgodnie z art. 182 § 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r.- Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019, poz. 684 z późn. zm.), w dniu 10 kwietnia 2020 r. (piątek) upływa termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Zgłoszenia przyjmowane są w godzinach pracy urzędu tj. od 7.30 do 15.30 w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres d.weglerska@uggolub-dobrzyn.pl Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny.  Oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Golub-Dobrzyń, Plac 1000-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń.

Podmiotami uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są pełnomocnicy komitetów wyborczych, które złożyły Państwowej Komisji Wyborczej zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej lub osoby przez nich upoważnione. W przypadku ewentualnego uzupełnienia brakującej liczby członków komisji do składu ustawowego wyborcy mogą samodzielnie swoje kandydatury.

Więcej informacji o sposobie przyjmowania zgłoszeń można uzyskać pod numerem telefonu 531 459 352,  56 683 54 00 (-03) wew. 36 lub pisząc na adres mailowy: d.weglerska@uggolub-dobrzyn.pl

 

                                                                      

                                                                                   Pełnomocnik Wójta ds. wyborów

 

                                                                                   /-/  Dorota Węglerska

facebook
youtube
instagram