piątek 29 Maj 2020
Imieniny: Magdaleny, Maksymiliana i Urszuli
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Kształcenie na odległość

27 marca 2020

Po upływie dwutygodniowego okresu zawieszenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej od 25 marca 2020 r. ruszyło nauczanie z wykorzystaniem technik i metod kształcenia  na odległość.

Przepisy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej ustanowiły do 10 kwietnia 2020 r.  obowiązek zdalnego nauczania, którym  objęte są dzieci przedszkolne, uczniowie szkól podstawowych oraz dzieci i uczniowie realizujący kształcenie specjalne. Dyrektorzy placówek przekazują uczniom, nauczycielom i rodzicom  zasady realizacji podstawy programowej ze wskazaniem  dostępności  i form prezentowania oraz wykorzystywania materiału.

Więcej informacji oraz praktyczne wskazówki dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców można znaleźć na stronie https://kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl

facebook
youtube
instagram