niedziela 07 Czerwiec 2020
Imieniny: Anny, Jarosława i Roberta
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Nowe książki dla bibliotek

02 grudnia 2019

Gminna Biblioteka Publiczna w Nowogrodzie otrzymała dofinansowanie w kwocie 4 483 zł na zakup nowości wydawniczych w 2019 roku ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. Poprzez realizację zadania w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych biblioteki w gminie Golub-Dobrzyń wzbogaciły się o 161 woluminów.

Zakupione książki to literatura popularno-naukowa oraz literatura piękna dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich czytelników do odwiedzania naszych bibliotek i wypożyczania książek, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

facebook
youtube
instagram