piątek 28 Luty 2020
Imieniny: Józefa, Romana i Hilarego
bip
  • green

Porozumienie podpisane

07 października 2019

Dnia 7 października 2019 roku  Wójt Gminy Golub-Dobrzyń Marek Ryłowicz w towarzystwie Skarbnika Gminy Iwony Górskiej podpisał z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu  porozumienie o współpracy dotyczącej realizacji programu „Czyste Powietrze”.

Od 25 października 2019 roku mieszkańcy Gminy Golub-Dobrzyń będą mogli składać wnioski o dofinansowanie w Urzędzie Gminy. Podpisanie porozumienie jest krokiem w stronę ekologii i wsparcia mieszkańców w wymianie nieefektywnych źródeł energii oraz termomodernizacji domów jednorodzinnych. Informację na temat Programu Czyste Powietrze można uzyskiwać od dnia podpisania porozumienie w biurze nr 3 Urzędu Gminy u p. Szymona Jankowskiego.

Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy przy współpracy z Fundacją GlobalECO organizuje spotkanie informacyjne na temat uzyskiwania dotacji z aktualnie trwających programów: „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Agroenergia” oraz „Energia Plus”. Spotkanie odbędzie się 23 października (środa) 2019 roku o godz. 17:00 na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gałczewie. W spotkaniu weźmie udział audytor energetyczny, który będzie odpowiadał na zadawane przez mieszkańców pytania.

Serdecznie zapraszamy.

facebook
youtube
instagram