wtorek 02 Czerwiec 2020
Imieniny: Piotra, Marianny i Marzeny
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Rozwijali swoją wiedzę

24 lutego 2020

28 stycznia grupa uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostrowitem, realizujących projekt „Rozwój wiedzy i kompetencji to ścieżka do sukcesu”, pod opieką Pani Sławomiry Pliszczyńskiej,  rozwijała swoje zainteresowania i kompetencje kluczowe w zakresie nauki i techniki w Młynie Wiedzy w Toruniu. Z ogromnym zaangażowaniem wykonywali doświadczenia na kolejnych stanowiskach. Zadania z zakresu m.in. biologii, geografii, fizyki były źródłem nie tylko wiedzy, ale też dobrej zabawy. Każdy uczestnik  miał okazję obserwować zjawisk fizyczne, chemiczne, przyrodnicze, co ułatwia ich zrozumienie.

Uczniowie poznawali zasady rządzące naturą oraz jak zastosować niektóre teorie naukowe i rozwiązania techniczne w życiu codziennym. 

facebook
youtube
instagram