sobota 04 Kwiecień 2020
Imieniny: Ambrożego, Izodora i Wacławy
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Ruszył remont mostu

23 marca 2020

Przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności związanych z obecną sytuacją epidemiologiczną w marcu ruszyły prace związane z I etapem remontu mostu łączącego gminę Golub-Dobrzyń i gminę Radomin w Konstancjewie (Bobrowisku).

Prace wykonywane przez gminną brygadę remontową pod nadzorem kierownika projektu polegają na rozbiórce drewnianego pomostu, wykonaniu nowego drewnianego pomostu i jego montażu oraz uzupełnieniu brakujących stężeń poprzecznych.

Przypomnijmy, że roboty podzielono na dwa etapy obejmujące wykonanie pomostu drewnianego i płyty najazdowej od strony Rodzonego oraz umocnienie fundamentów przyczółka po stronie miejscowości Rodzone.

Podczas ostatniej sesji radni gminy zdecydowali o dokonaniu zmian w budżecie przekazując dodatkowe 30 tys. zł na zakup materiałów na wykonanie dalszych prac związanych z remontem mostu.

facebook
youtube
instagram