wtorek 02 Czerwiec 2020
Imieniny: Piotra, Marianny i Marzeny
bip
  • green

Najnowsze informacje

Szanowni Państwo, w związku zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w trosce o państwa zdrowie zalecamy ograniczanie wizyt w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Wiele spraw można załatwić przez Internet m.in. zapłacić podatek od nieruchomości czy też zameldować się. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zebranie sprawozdawcze za rok 2019 w OSP Nowogród

28 lutego 2020

Dnia 21 lutego 2020 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowogrodzie. Druhny i druhowie podsumowali miniony rok. Podczas zebrania przedstawiono sprawozdanie z działalności jednostki, sprawozdanie finansowe, rozmawiano o planach na 2020 rok. Zaproszeni goście gratulowali owocnej działalności i sukcesów osiąganych na zawodach sportowo-pożarniczych oraz dziękowali za udaną współpracę z miejscowymi organizacjami i instytucjami.

Podczas zebrania odbyło się także oficjalne wręczenie Decyzji Komendanta Głównego PSP o włączeniu z dniem 1 stycznia 2020 r. na kolejne 5 lat jednostki OSP w Nowogrodzie do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Decyzję wręczył Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Toruniu st. bryg. Sławomir Herbowski gratulując całej jednostce osiągnięcia.

Na ręce Prezesa dh Jerzego Zegarskiego oraz Naczelnika OSP Nowogróddh Mariusza Wrzesińskiego gratulacje złożyli również Wójt Gminy Golub-Dobrzyń Pan Marek Ryłowicz oraz Komendant Powiatowy PSP w Golubiu-Dobrzyniu bryg. Paweł Warlikowski.

facebook
youtube
instagram